Yamaha THR10IIW Mallinnuscombo
4,9/5
Tuotekoodi: 813539
Kuten uusi
Yamaha THR10IIW Mallinnuscombo
4,9/5
Tuotekoodi: 813539
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Mallinnuscombo Yamaha THR10IIW Mallinnuscombo (Kuten uusi)
Yamaha THR10IIW Mallinnuscombo
Yamaha THR10IIW Mallinnuscombo
  • Bluetooth: Audio/MIDI
  • Guitar Wireless: Requires Line 6 G10T transmitter (sold separately)
  • Chromatic Tuner
  • Connections: INPUT (6,3 mm jack), AUX (3,5 mm stereo jack), PHONES (3,5 mm stereo jack), DC IN, USB Audio Class 2.0 compliant
  • Speakers: 3,1" (8 cm) Full Range x 2
  • Rated Output: 20 W (10 W + 10 W), Battery: 15 W (7.5 W + 7.5 W)
  • AC Adaptor: YNT345-1530
  • Battery: Rechargeable (approx. 5 hours)
  • Accessories: AC Adapter (15V 3A), Cubase AI Download, manual
  • Dimensions: 368 x 183 x 140 mm
  • Weight: 3,2 kg
  • Colour: Beige
Käyttötarkoitus
Yhteensopiva
Android, Mac, PC, iOS
Toiminnot
Kanavien määrä
1
Kaiuttimet
3,1" (2 x)
Efektien määrä
8
Ulkoinen FX-silmukka
Ei
Tuloporttien määrä
2
MIDI-liitäntä
Ei
Bluetooth
Kyllä
Ominaisuudet
Teho (watti)
20
Teho
20 W
Väri
Beige
Panokset ja tuotokset
MP3/Line-In
Kyllä
AUX-IN
Mikrofonitulo
Jalkakytkimen sisääntuloportti
Kuulokelähtö
Ulkoisen kaiuttimen liitäntä
USB
Efektit
Sisäänrakennetut efektit
Flanger, Kaiku, Talla, Chorus, Echo
Kaiku
Kompressori
Pakkaus
Pakkauksen sisältö
Manuaalinen, Adapteri, Cubase AI
Virtalähde
Akkukäyttöinen
Virtalähde
15V, Adapteri