Saatavana myös kätevissä sarjoissa
Joyo R-03 Uzi Kitaraefekti
Specially designed for heavy metal, it’s characterized by High Gain. With a BIAS knob, you can switch easily between American Distortion and British Distortion. Meanwhile, UZI has a GAIN Control Knob and a VOLUME Control Knob, both are of dynamic balance, adjust the GAIN knob while don’t adjust the VOL knob, the signal from the circuit will adjust automatically, ensuring the Volume is the same as before.
Controllers: Volume, Gain, Bias, Low, Mid, High, LED Toggle
With no battery compartment
True bypass
Painikkeiden määrä
Väri
UK/EU-virtalähde mukana
Leveys (mm)
67
Korkeus (mm)
48
Syvyys (mm)
109
Paino (g)
248
Valmistettu
Kiina
Kaikki arvostelut tulevat vahvistetuilta asiakkailta, jotka ovat ostaneet meiltä tuotteen aikaisemmin.
Kaikki arvostelut
Arvostelujen tekoälykooste
Kaikki arvostelut tulevat vahvistetuilta asiakkailta, jotka ovat ostaneet meiltä tuotteen aikaisemmin.
Vahvuudet
- Äänenlaatu: Asiakkaat ylistävät jatkuvasti polkimen rikasta, täyteläistä ja putkimaista säröääntä ja vertaavat sitä usein paljon kalliimpiin polkimiin.
- Vastinetta rahalle: Monet arvostelijat korostavat polkimen poikkeuksellista suorituskykyä suhteessa sen alhaiseen hintaan ja pitävät sitä erittäin edullisena.
- Monipuoliset asetukset: Polkimessa on laaja valikoima säädettäviä asetuksia, mukaan lukien 3-alueinen taajuuskorjain ja amerikkalais-/brittiläistyylinen säätö, jotka mahdollistavat laajan äänen mukauttamisen.
- Rakennuksen laatu: Asiakkaat huomauttavat, että pedaali on hyvin rakennettu ja kauniisti muotoiltu, mikä osoittaa kestävyyttä ja yksityiskohtien huomioimista.
- Esteettinen muotoilu: Polkimen punainen tunnelmavalaistus on suosittu ominaisuus, joka lisää sen visuaalista vetovoimaa ja yleistä tunnelmaa.
Mitä asiakkaat toistavat
Lopputulos
Asiakirjat
Käyttöohjeet
Tietoa valmistajasta
Turvallisuusohjeet
Katso tämän tuotteen turvallisuusohjeet käyttöoppaasta.
