Gemini AS-12TOGO Paristokäyttöinen PA-järjestelmä
Tuotekoodi: 813354
Kuten uusi
Tuotekoodi: 813354
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Paristokäyttöinen PA-järjestelmä Gemini AS-12TOGO Paristokäyttöinen PA-järjestelmä (Kuten uusi)
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its backpack size, integrated retractable handle, and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression...
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its backpack size, integrated retractable handle, and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression driver to create big, bold sound, regardless of its application. You would be hard pressed to find all these features in one pack - Bluetooth, USB and SD playback. Best of all, you can customize sound with the professional audio mixer integrated right on the back panel.
Käyttötarkoitus
Toiminnot
Mikrofoni
Kyllä
WiFi
Ei
Bluetooth
Kyllä
Radio
Ei mitään
EQ
DSP
Ei
Pylväskiinnitys
Ominaisuudet
Teho
1500 W
Väri
Musta
Woofer
12"
Keskikaiutin
Ei mitään
Diskanttikaiutin
2"
Teho (watti)
1500
Taajuusalue
50 Hz - 18 kHz
Valmistajan alkuperäinen väri
Black
Näyttö
Materiaali
Kotelo
Polypropeeni
Panokset ja tuotokset
AUX-IN
USB
Lähdöt
RCA (2 x)
SD-korttipaikka
Muistikorttipaikka
MP3/Line-In
Mikrofonitulo
Pakkaus
Pakkauksen sisältö
Virtajohto, Manuaalinen, Microphone Cable, Mikrofoni
Pakkauskoko (kpl)
1
Virtalähde
Akkukäyttöinen
Virtalähde
220 - 240V, Akku