Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
4,35/5
Tuotekoodi: 813501
Kuten uusi
Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
4,35/5
Tuotekoodi: 813501
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Strobe Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe (Kuten uusi)
Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
Strobe with adjustable flashrate (1-10 flashes/second). Suitable for smaller rooms. Power supply: 230 V / 50 Hz with 25 W power consumption. Dimensions: 135 x 97 x 55 mm. Weight: 0,5 kg.
Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe
Virtalähde
Virtalähde
240 V