Eminence BETA-12A-2 PA-kaiutin
5/5
Tuotekoodi: 813727
Kuten uusi
Eminence BETA-12A-2 PA-kaiutin
5/5
Tuotekoodi: 813727
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Tätä tuotetta ei tällä hetkellä voi toimittaa maahasi.
PA-kaiutin Eminence BETA-12A-2 PA-kaiutin (Kuten uusi)
Eminence BETA-12A-2 PA-kaiutin
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no...
Eminence BETA-12A-2 PA-kaiutin
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no further than the Eminence Beta-12A American Standard Series replacement speaker.
Käyttötarkoitus
Magneettityyppi
Ferrite
Ominaisuudet
Impedanssi
8 Ohm
Teho (watti)
250
Teho
250 W
Taajuusalue
43 Hz - 3,8 kHz
Väri
Musta
Akustiikka
Herkkyys (dB)
98
Herkkyys
98 dB
Mitat ja paino
Halkaisija
12"