Dunlop DBN55115 Bassokitaran kieli
4,5/5
Tuotekoodi: 813060
Kuten uusi
4,5/5
Tuotekoodi: 813060
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Bassokitaran kieli Dunlop DBN55115 Bassokitaran kieli (Kuten uusi)
Keväinen päivitys lisävarusteille
Toiminnot
Kielien määrä
4
Ominaisuudet
Mittari
055" / 115"
Kierrelanka
Pyöreä kierre
Ydin
Teräs
Lopetus
Pallopää
Materiaali
Materiaali
Nikkeli
Mitat ja paino
Pituus
Long Scale
Maa
Valmistettu
USA
Asiakkaiden arvostelut tuotteesta
Kaikki arvostelut
P
Petr Z.
cz Lippu
Tšekin tasavalta 21.4.2025
Super struny, skvělej tón a na ladění C drop krásně pevný!!!
Näytä alkuperäinen
Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt
M
Martijn B.
nl Lippu
Alankomaat 12.6.2024
Ik had met deze dikkere snaren gehoopt dat ze stugger zouden blijven dan de standaard 105 in een lagere stemming. Echter zijn ze nog soepeler waardoor ik niet uitkom met up-tempo werk. De sound is in ieder geval wel okay, mits je in E gestemd staat. Prijs is ook prima althans, als je er mee uit de voeten komt.