dB Technologies ARENA SW15 Passiivinen subwooferi
Tuotekoodi: 202482 (ARENASW15)
Myynti on päättynyt
Tuotekoodi: 202482 (ARENASW15)
Myynti on päättynyt
Passiivinen subwooferi dB Technologies ARENA SW15 Passiivinen subwooferi
Valitse vaihtoehto (2)
M20 napakiinnitys, 8ohm, 130dB SPL max, valinnainen siniset pyörät, 500W (1000W ohjelma), 40-150Hz, sisäinen crossover, Neutrik Speakon -liittimet. mitat: 470 x 600 x 600 mm. Paino: 34kg.
Tämä on automaattinen konekäännös:
Käyttötarkoitus
Tyyppi
Subwoofer
Toiminnot
Kaiuttimet
1x 15 "
Ominaisuudet
Woofer
15"
Diskanttikaiutin
Ei mitään
Teho
500 W
Teho (watti)
500
Akustiikka
Teho RMS
500 W