Valitse maa, johon lähetys toimitetaan

Myynti on päättynyt

Aguilar Tone Hammer 350 Solid-State -bassovahvistin

4,90

Tuotekoodi: 20837 (AGTH350)

Myynti on päättynyt

Aguilar Tone Hammer 350 Solid-State -bassovahvistin

4,90

Tuotekoodi: 20837 (AGTH350)

Myynti on päättynyt
Tätä tuotetta ei enää valmisteta tai se ei kuulu enää valikoimaamme. Suosittelemme vaihtoehtoisen tuotteen valitsemista.
Solid-State -bassovahvistin Aguilar Tone Hammer 350 Solid-State -bassovahvistin

Aguilar Tone Hammer 350 Solid-State -bassovahvistin

Valitse vaihtoehto (4)
Erittäin kevyt puolijohdevahvistinpää sähköbassokitaralle, joka tuottaa suuren äänen mutta jättää vain pienen jalanjäljen. Siinä on ääni, ulkonäkö, ja se on koottu Aguilarin tehtaalla NYC:ssä yhdessä kaikkien muiden legendaaristen bassopäiden kanssa. Sen D-luokan tehoosasto tarjoaa 350 W @ 4 ohmia (175 @ 8 ohmia). Vahvistimessa on kytkentätilan...

Aguilar Tone Hammer 350 Solid-State -bassovahvistin

Tämä on automaattinen konekäännös:

Erittäin kevyt puolijohdevahvistinpää sähköbassokitaralle, joka tuottaa suuren äänen mutta jättää vain pienen jalanjäljen. Siinä on ääni, ulkonäkö, ja se on koottu Aguilarin tehtaalla NYC:ssä yhdessä kaikkien muiden legendaaristen bassopäiden kanssa. Sen D-luokan tehoosasto tarjoaa 350 W @ 4 ohmia (175 @ 8 ohmia). Vahvistimessa on kytkentätilan virtalähde ja EQ-osio basson, keskitason, keskitaajuuden ja diskantin säätimillä sekä täysin säädettävä Drive-ohjain Aguilarin omalla AGS-piirillä (adaptiivinen vahvistuksen muotoilu). Siinä on yksi 6,3 mm:n tuloliitin, joka on yhteensopiva kaikkien aktiivisten ja passiivisten bassojen kanssa, Neutrik Speakon -lähdön, XLR-balansoidun ulostulon pre/post EQ:lla ja ground lift -kytkimellä sekä virittimen ulostulon. Muita ominaisuuksia ovat -10 dB:n tulotyyny ja korkealaatuinen whisper-tuulettimen jäähdytysjärjestelmä lämpönopeuden säädöllä. Mitat: 209,5 x 190,5 x 76,2 mm. Paino: 1,36 kg.

Toiminnot

Ulkoinen FX-silmukka

Ei

Rajoitin

Ei

Ominaisuudet

Teho (watti)

350

Teho

350 W

Impedanssi

4 Ohm, 8 Ohm

Panokset ja tuotokset

Kuulokelähtö

Ei

MP3/Line-In

Ei

Jalkakytkimen sisääntuloportti

Ei

USB

Ei

DI-lähtö

Kyllä

Efektit

Sisäänrakennetut efektit

Ei

Virtalähde

Akkukäyttöinen

Ei

Virtalähde

240 V

Tarvikkeet

Sisältää jalkakytkimen

Ei

UK/EU-virtalähde mukana

Ei

Mitat ja paino

Paino

1,3 kg

Maa

Valmistettu

USA

4,90 / 5

Kaikki arvostelut tulevat vahvistetuilta asiakkailta, jotka ovat ostaneet meiltä tuotteen aikaisemmin.

5 9
4 0
3 0
2 0
1 0

Kaikki arvostelut

A

Asiakas

de Lippu

Saksa

25.3.2025

Aufwändig verarbeiteter Artikel im hochwertigen Design. Deutlich ansprechender als die V2. Hammer Aguilar Sound im Kleinformat, leicht zu transportieren. Lüfter etwas laut, ansonsten volle Punktzahl!

Huolellisesti valmistettu ja laadukkaasti muotoiltu tuote. Paljon houkuttelevampi kuin V2. Mahtava Aguilar-soundi pienessä koossa, helppo kuljettaa. Tuuletin vähän äänekäs, muuten täydet pisteet!

Näytä alkuperäinen

Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt
E

Eduard V.

sk Lippu

Slovakia

11.2.2025

Profi aparát. Výborný zvuk a silný výkon, ktorý sa presadív každom žánri. Rozhodno odporúčam.

Ammattimainen kamera. Erinomainen ääni ja vahva suorituskyky, joka erottuu edukseen missä tahansa genressä. Suosittelen sitä ehdottomasti.

Näytä alkuperäinen

Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt
B

Borcea C.

ro Lippu

Romania

9.7.2024

👍

Näytä alkuperäinen

Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt
G

Gábor E.

hu Lippu

Unkari

2.10.2023

Profi!!! Szeretem!

Näytä alkuperäinen

Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt
8

8a725aa843 6.

hu Lippu

Unkari

17.1.2022

klassz kis cucc, szépen és hangosan is szól, nem szobacica(ultra halk környezetben a ventillátor zaj hallható), koncertre és stúdióba ajánlom

Näytä alkuperäinen

Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt

Asiakirjat

Käyttöohjeet
Turvallisuusohjeet

Katso tämän tuotteen turvallisuusohjeet käyttöoppaasta.