Yamaha YH-WL500Y Black Langattomat On-ear-kuulokkeet
4,8/5
Tuotekoodi: 1189306 (YH-WL500Y)
Diili
4,8/5
- 6 %
Matkalla > 5 kpl
Saatavilla kuukauden sisällä
Langattomat On-ear-kuulokkeet Yamaha YH-WL500Y Black Langattomat On-ear-kuulokkeet
- 6 %
  • Ultra-low latency (less than 4ms) preserves timing and feel
  • Specially voiced for musical instruments
  • Semi-open design reduces ear fatigue
  • Easily connect music players via Bluetooth
  • Comfortable enough for long practice sessions
  • Up to 9 hours of battery life
  • Adapter not included. Compatible adapter: USB-C, 5.1 V DC, 500 mA.
Käyttötarkoitus
Kaiutintyyppi
Dynaaminen
Toiminnot
Aktiivinen melunvaimennus
Ei
Mikrofoni
Ei
Bluetooth-profiili
AVRCP, A2DP
Bluetooth
Kyllä
Ominaisuudet
Bluetooth-versio
Bluetooth 4.2
Työskentelyetäisyys (m)
7
Taajuusalue
20 Hz - 20 kHz
Impedanssi
32 Ohm