Yamaha THR30IIW-WH Mallinnuscombo
4,95/5
Tuotekoodi: 992304
Kuten uusi
4,95/5
Tuotekoodi: 992304
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Mallinnuscombo Yamaha THR30IIW-WH Mallinnuscombo (Kuten uusi)
The Yamaha THR30II Wireless amplifier provides realistic tube amp tones and feel, Bluetooth® support, an onboard wireless receiver, and a rechargeable battery. Available in black, white, and cream. 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers. Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control. Hi-Fi audio playback...
  • 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers
  • Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control
  • Hi-Fi audio playback with Extended Stereo Technology
  • Internal Line 6® Relay® wireless receiver works with optional Line 6 Relay G10T/II transmitter
  • Built-in rechargeable battery enables use anywhere
  • Class-compliant USB connectivity for recording and playback
  • Includes Cubase® AI for PC/Mac® and Cubasis® LE for iPad®
Toiminnot
Kanavien määrä
1
Efektien määrä
8
Tuloporttien määrä
2
Teho (watti)
30
Teho
30 W
Väri
Valkoinen
Sisäänrakennetut efektit
Flanger, Kaiku, Talla, Chorus, Echo
Pakkauksen sisältö
Manuaalinen, Adapteri, Cubase AI
Virtalähde
15V, Adapteri