Yamaha THR30IIA W Mallinnuscombo
4,95/5
Tuotekoodi: 997656
Kuten uusi
Diili
4,95/5
Tuotekoodi: 997656
- 7 %
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Mallinnuscombo Yamaha THR30IIA W Mallinnuscombo (Kuten uusi)
- 7 %
Toiminnot
Kaiuttimet
3,5" (2 x)
Esiasetusten määrä
4
Efektien määrä
3
Tuloporttien määrä
3
Teho (watti)
30
Teho
30 W
Väri
Ruskea
Sisäänrakennetut efektit
Chorus, Kaiku, Viive
Pakkauksen sisältö
Cubase AI
Virtalähde
Akkukäyttöinen
Peliaika (tuntia)
5
Virtalähde
15V, Adapteri