Tuotekoodi: 1104860 (WLO12SE-O-U)
Washburn Woodline O12SE Natural Elektroakustinen kitara
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Elektroakustinen kitara Washburn Woodline O12SE Natural Elektroakustinen kitara
Käyttötarkoitus
Tyyppi
Orchestra
Toiminnot
Kielien määrä
6
Virityskoneisto
Kromi Die-Cast
Viritin
Kyllä
Kaularauta-avain
Kyllä
Ominaisuudet
Kätisyys
Oikeakätinen
Cutaway
Ei
Väri
Ruskea
Kaulan profiili
C
Nauhojen määrä
20
Mikit
Piezo
Talla/Tremolo
Ovangkol
Elektroniikka
Fishman Presys II
Otelaudan nauhamerkit
Dot
Mittari
012" / 053"
Pleksi
Ei
Sidonta
Brown
Hihnanpainike
Standard
Valmistajan alkuperäinen väri
Natural
Materiaali
Pohja ja sivut
Mahonki
Kaulan viimeistely
Satiini
Otelauta
Ovangkol
Laitteisto
Kromi
Viimeistely
Kiillotettu
Rakennusmenetelmä
Puolikiinteä
Trussirauta
Kaksitoiminen
Kaula
Mahonki
Virtalähde
Akkukäyttöinen
Paristotyyppi
9 V