Ibanez IBZ10BV2 Pieni bassocombo
4,5/5
Tuotekoodi: 814023
Vaurioitunut
4,5/5
Tuotekoodi: 814023
Vaurioitunut
Kosmeettisia vaurioita
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Pieni bassocombo Ibanez IBZ10BV2 Pieni bassocombo (Vaurioitunut)
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux...
Kosmeettisia vaurioita
Kuvia vahingoista
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux input and headphones output. Dimensions: 255 x 275 x 174 mm. Weight: 3.6 kg.
Toiminnot
Kaiuttimet
1x 6,5 "
Ulkoinen FX-silmukka
Ei
Rajoitin
Ei
Ominaisuudet
Teho
10 W
Teho (watti)
10
Panokset ja tuotokset
MP3/Line-In
Kyllä
Kuulokelähtö
Kyllä
USB
Ulkoisen kaiuttimen liitäntä
Kyllä, Ei
DI-lähtö
Virtalähde
Akkukäyttöinen
Virtalähde
240 V