Valitse maa, johon lähetys toimitetaan

Gibraltar 9608E Throne-rumputuoli

4,75/5

Tuotekoodi: 20163

Gibraltar 9608E Throne-rumputuoli
4,75/5

Tuotekoodi: 20163

129 €
Varastossa verkkokaupassa > 5 kpl
Throne-rumputuoli Gibraltar 9608E Throne-rumputuoli

Gibraltar 9608E Throne-rumputuoli

129 €
Säädettävä korkeus (51-70 cm).

Gibraltar 9608E Throne-rumputuoli

Tämä on automaattinen konekäännös:

Säädettävä korkeus (51-70 cm).

Koko

Vähimmäiskorkeus

510 mm

Suurin korkeus

710 mm

Materiaali

Materiaali

Teräs

Istuimen materiaali

Artificial Leather

Mitat ja paino

Halkaisija (mm)

330

Paino

6 kg

Maa

Valmistettu

Taiwan

Kaikki arvostelut tulevat vahvistetuilta asiakkailta, jotka ovat ostaneet meiltä tuotteen aikaisemmin.

Asiakkaiden arvostelut tuotteesta

Kaikki arvostelut

Arvostelujen tekoälykooste

Kaikki arvostelut tulevat vahvistetuilta asiakkailta, jotka ovat ostaneet meiltä tuotteen aikaisemmin.

Vahvuudet

  • Poikkeuksellinen vakaus: Asiakkaat kehuvat jatkuvasti valtaistuimen vakautta ja huomauttavat, että se pysyy tukevana jopa merkittävän painon alla eikä liiku matoilla.
  • Vahva rakenne: Valtaistuinta kuvaillaan usein erittäin vahvaksi ja kestäväksi rakenteeksi, jossa on käytetty korkealaatuisia materiaaleja ja erinomainen työnjälki.
  • Mukava istuin: Monet käyttäjät pitävät istuinta mukavana pitkiä aikoja ja se täyttää tarkoituksensa ongelmitta.
  • Erinomainen hinta-laatusuhde: Asiakkaat uskovat, että valtaistuin tarjoaa erinomaista laatua hintaansa nähden ja pitää sitä kannattavana sijoituksena.

Heikkoudet

  • Jäykkä istuintyyny: Jotkut asiakkaat pitävät istuintyynyä hieman liian jämäkkänä tai kovana, vaikka tämä mainitaan usein henkilökohtaisena mieltymyksenä.
  • Rajoitettu istuimen kääntö: Eräs käyttäjä huomautti, että istuin ei pyöri vapaasti ja ylimmän ruuvin löysääminen aiheuttaa koko tuolin heilumisen pelkän istuimen pyörimisen sijaan.

Mitä asiakkaat toistavat

“Erittäin hyvä ja vahva tuoli!” “Kallis, tukeva rumputuoli.” “Erinomainen, vakaa, mukava, hyvännäköinen.” “Säätö pysyy hyvin, vakaa, mukava istuin, en kadu sen ostamista!” “Vaahtomuovipehmuste on mukava, mutta istuinta ei voi säätää kääntyväksi.”

Lopputulos

Tämä rumputuoli on erittäin arvostettu kestävän rakenteensa ja vakautensa ansiosta, minkä ansiosta se sopii eri painoisille rumpaleille. Asiakkaat arvostavat sen mukavuutta ja erinomaista vastinetta rahalle, vaikka jotkut pitävät istuintyynyä jämäkkänä.

Asiakirjat

Tietoa valmistajasta
Valmistaja:
Gewamusic GmbH
Oelsnitzer Strasse 58, 8626, Adorf, Saksa
Turvallisuusohjeet

Katso tämän tuotteen turvallisuusohjeet käyttöoppaasta.