Fonestar BOX35LED Karaokejärjestelmä
4,75/5
Tuotekoodi: 241247 (BOX35LED)
4,75/5
Tuotekoodi: 241247 (BOX35LED)
Varastossa verkkokaupassa 2 kpl
Karaokejärjestelmä Fonestar BOX35LED Karaokejärjestelmä
Small portable PA system for mobile apps. Has a battery 7,4V / 4400 mAh, 6,5" bass speaker. Features USB/MP3 player with Bluetooth. Comes with 1x wireless mic (2x LR6-AA batteries) and remote control. LED light effect around the speaker. Shoulders hanging. Karaoke/Eco function. Power RMS: 35 W, Speaker diameter: 165 mm, Dimensions: 250 x 355 x...
Small portable PA system for mobile apps. Has a battery 7,4V / 4400 mAh, 6,5" bass speaker. Features USB/MP3 player with Bluetooth. Comes with 1x wireless mic (2x LR6-AA batteries) and remote control. LED light effect around the speaker. Shoulders hanging. Karaoke/Eco function. Power RMS: 35 W, Speaker diameter: 165 mm, Dimensions: 250 x 355 x 155 mm, Weight: 2.6 kg.
Käyttötarkoitus
Yhteensopiva
Android, iOS
Toiminnot
Bluetooth
Kyllä
Kaiuttimet
1x 6,5 "
Ominaisuudet
Näyttö
Kyllä
Väri
Musta
Woofer
6,5"
Panokset ja tuotokset
USB
SD-korttipaikka
AUX-IN
MP3/Line-In
Mikrofonitulo
1
Akustiikka
Teho RMS
35 W
Pakkaus
Virtalähde
Akkukäyttöinen
Virtalähde
Adapteri
Tarvikkeet
Kaukosäädin
UK/EU-virtalähde mukana
Maa
Valmistettu
Kiina
Asiakkaiden arvostelut tuotteesta
Kaikki arvostelut
A
Andrea J.
cz Lippu
Tšekin tasavalta 1.7.2025
Spokojenost. Děti jsou nadšené.
Näytä alkuperäinen
Arvosteluja tällä kuvauksella ei löytynyt
T
Tugomir A.
si Lippu
Slovenia 17.9.2023
M
Monika D.
sk Lippu
Slovakia 19.1.2022
H
Heureka.sk
sk Lippu
Slovakia 12.10.2020
Odporúča produkt
Plusy: Super zvuk, funkcie
Mínusy: Ziadne
Näytä alkuperäinen
A
Asiakas
cz Lippu
Tšekin tasavalta 16.1.2018
Pěkná hračka pro děti. Skutečný sinusový výkon (RMS) to má 4-5W, je u toho zdroj 9V 1.2A.