Evans BD22RGCW EQ3 Coated White 22" White Resonoiva rumpukalvo
4,9/5
Tuotekoodi: 100646 (BD22RGCW)
Diili
4,9/5
Tuotekoodi: 100646 (BD22RGCW)
- 8 %
Varastossa verkkokaupassa > 2 kpl
Resonoiva rumpukalvo Evans BD22RGCW EQ3 Coated White 22" White Resonoiva rumpukalvo
- 8 %
22" EQ3 Coated White Bass Evans™ EQ3™ -resonanssisarjassa on offset 5" mikrofoniliitäntä yhdessä 7,5 miljoonan kalvon kerroksessa. Sarja on erittäin suosittu valinta sekä pelaajille että insinööreille. Pinnoitettu pinta tarjoaa matalamman rekisterin ja hyökkäyksen.
Tämä on automaattinen konekäännös:
Käyttötarkoitus
Sopii
Bass Drum
Tyyppi
Resonanssi
Ominaisuudet
Kerrosten lukumäärä
1
Sarja
EQ
Valmistajan alkuperäinen väri
White
Materiaali
Mitat ja paino
Halkaisija
22"