Eurolite Theatre 300/500 Teatterin heijastinvalo
5/5
Tuotekoodi: 215351 (THEATRE-300-500)
5/5
Varastossa verkkokaupassa > 2 kpl
Teatterin heijastinvalo Eurolite Theatre 300/500 Teatterin heijastinvalo
High quality stage spotlight. Focus from 10 "to 40". It includes a frame for color filters and a protective grille. Fresnel design. Lamp 230V / 300W and 500W GY 9.5. Power supply 230 V AC, Power consumption max. 500 W, dimensions 310 x 230 x 330 mm, weight 3.5 kg. The bulb is not included.
High quality stage spotlight. Focus from 10 "to 40". It includes a frame for color filters and a protective grille. Fresnel design. Lamp 230V / 300W and 500W GY 9.5. Power supply 230 V AC, Power consumption max. 500 W, dimensions 310 x 230 x 330 mm, weight 3.5 kg.
The bulb is not included.
Käyttötarkoitus
Tyyppi
Floodlight
Ominaisuudet
Säteen kulma
10-40°
Sähköenergian kulutus
500 W
Virtalähde
Virtalähde
240 V