Eminence BETA-12CX PA-kaiutin
5/5
Tuotekoodi: 1086731 (BETA-12CX)
Diili
Eminence BETA-12CX PA-kaiutin
5/5
- 7 %
Matkalla > 5 kpl
Saatavilla 3 viikon sisällä
PA-kaiutin Eminence BETA-12CX PA-kaiutin
Eminence BETA-12CX PA-kaiutin
- 7 %
Eminence BETA-12CX PA-kaiutin
Käyttötarkoitus
Magneettityyppi
Ferrite
Ominaisuudet
Impedanssi
8 Ohm
Teho (watti)
250
Teho
250 W
Taajuusalue
57 Hz - 4,6 kHz
Väri
Musta
Akustiikka
Herkkyys (dB)
97,3
Mitat ja paino
Halkaisija
12"