Celestion BN12-300S 4 Ohm Kitarakaiuttimet / bassokaiuttimet 4 Ohm
5/5
Tuotekoodi: 998783
Kuten uusi
Diili
5/5
Tuotekoodi: 998783
- 9 %
Kuten uusi
Varastossa verkkokaupassa 1 kpl
Kitarakaiuttimet / bassokaiuttimet Celestion BN12-300S 4 Ohm Kitarakaiuttimet / bassokaiuttimet 4 Ohm (Kuten uusi)
- 9 %
Käyttötarkoitus
Magneettityyppi
Neodymium
Ominaisuudet
Teho (watti)
300
Impedanssi
4 Ohm
Teho
300 W
Taajuusalue
50 Hz - 4 kHz
Väri
Musta
Akustiikka
Herkkyys (dB)
99
Herkkyys
99 dB
Mitat ja paino
Halkaisija (tuuma)
12
Halkaisija
12"